ראשי » אירועים » קייטרינג לאירועים – איך בוחרים קייטרינג לאירועים וכמה זה עולה

קייטרינג לאירועים – איך בוחרים קייטרינג לאירועים וכמה זה עולה

חוויית אירוח של אירועים משפחתיים חשובים, היא חוויה שאתם רוצים להשקיע בה לא מעט זמן ומחשבה. כאשר מדובר על בני המשפחה הקרובים ביותר אליכם, ועל אירוע כמו חתונה של הבן הבכור, הירידה לפרטים קטנים היא קריטית. במיוחד, בכל מה שנוגע לשירותי קייטרינג לאירועים, שם אתם רוצים להסתכל על כל הפרטים הקטנים. אז כדאי לכם לבחור שירותי קייטרינג לאירוע הקרוב? ומה אתם צריכים לעשות כדי לקחת החלטה? כל הפרטים בכתבה הבאה.

הסטייל המרכזי של האירוע

ההפקה של אירוע חברה בסדר גודל עצום, שונה בתכלית מהפכה של אירוע משפחתי אינטימי. מראה חלל הפנים, ואטרקציות שמלוות את האירוע מותאמות על התמונה הכללית שאתם רוצים ליצור. בדיוק מהסיבה הזו, חשוב מאוד להתאים גם שירותי קייטרינג לאירועים הנושא של המסיבה נקודה למשל, הפקת חתונה יוקרתית באולם אירועים גדול, תבקש להתבסס בעיקר על שירותי קייטרינג יוקרתיים בהגשה בישיבה. עם שימוש בחלקי בשר איכותיים ויצירת מנות מורכבות גם ברמה הקולינרית וגם ברמה הוויזואלית. כמו כן, צריך לתת את הדעת גם על דרישות כשרות שמשפיעות על חוויית האירוח שלכם. כשרות חלבית את התאים לאירועי צהרים באווירה קלילה יותר. בעוד שכשורות בשרית תהיה בחירה מוצלחת לטובת אירועים יוקרתיים בשעות הערב המאוחרות.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

היכולות המקצועיות של חברת הקייטרינג

בשלב הבא, צריך למצוא את אנשי המקצוע שיצליחו להוציא לפועל את החוויה הקולינרית שלכם. בכל רחבי הארץ, פועלים נותני שירותים מהמעלה הראשונה, עם תחומי התמחות קולינריים שונים. לכל חברה יש את סגנון הבישול שלה ואת המנות המאפיינות את חוויית הקייטרינג שהיא מציעה ללקוחות. אנחנו ממליצים לכם לחפש את החברות שיכולות לעמוד בסטנדרט שאתם מבקשים לקבל. ובסופו של יום לבחור שתיים או שלוש חברות כדי להגיע איתן לשלב הטעימות. גם ככה אתם עובדים תחת לחץ של זמן ומשאבים, ואין לכם אפשרות לעבוד עם יותר מאשר חברת קייטרינג אחת. מה שאומר, שאין מקום להתפשר על רמת הביצועים המקצועית של החברה.

כמויות האורחים ותהליך ההכנה של האוכל

כאשר צריך לעבוד על אירוע שבו האוכל מתבשל מול האורחים, התכנון המוקדם הוא קריטי במיוחד. כבר בפעם הראשונה שבה אתם מתקשרים לאנשי המקצוע, השאלה המרכזית תהיה כמות האורחים באירוע. הגיעו מוכנים לפגישה עם אנשי הצוות, כאשר יש לכם רשימת אורחים די  סגורה. במידת האפשר, חשוב לדעת כמה אורחים צמחוניים וטבעונים יהיו באירוע, וכמה אורחים הם ילדים. כך שאנשי חברת הקייטרינג יצליחו להתכונן ליום האירוע שלכם עם כל חומרי הגלם שהם צריכים. בשרים מופשרים, מטבלים בכמויות מספיקות ומנות רזרבה למקרה הצורך. הכל צריך להיות נגיש ומוכן לבישול, ברגע שבו מתחילה קבלת הפנים. והאחריות שלכם היא להבטיח שאתם מעבירים מידע ברור ומסודר לחברה.

העלויות שאתם יכולים להרשות לעצמכם

בכל מה שנוגע לשירותי קייטרינג לאירועים מחיר הוא אלמנט מרכזי בתהליך החיפוש. לכל הפקת האירוע יש תקציב מוגבל, וצריך לחלק בצורה ריאלית את התקציב, בין נותני השירותים השונים. חישבו על כמות האורחים באירוע במונחים כלכליים, והבינו מהו מחיר המנה הממוצע שאתם יכולים לשלם. במשא ומתן עם צוות החברה, תצליחו להרכיב תפריט ששומר על התקציב שלכם ועדיין יוצר חוויה קולינרית בלתי מתפשרת באירוע.